(+98)21 8859-1186/90

درباره ما

تاریخچه

 

شرکت ایده نما به پشتوانه مدارج علمی وبیش از پنجاه سال تجربه،در عرصه های تجارت، تولید، طراحی معماری و اجراء محصولات ساختمانی با هدف تامین کلیه نیازهای تجهیزاتی پروژه های ساختمانی در چهار زمینه ی اصلی مشغول به فعالیت در داخل و خارج از کشور می باشد.
1- طراحی معماری، مشاوره، برنامه ریزی، نظارت و ارائه راه حل ها و جزئیات فنی سیستم ها و متریال ها / تحت عنوان (ARCHIWISER)
2- واردات،صادرات و فروش محصولات فضاهای داخلی ، دکوراسیون و نور پردازی، محصولات فضا ها ی خارجی، نمای ساختمان و محوطه سازی.
3-پیاده سازی و عملیات اجرائی مطابق با طرح معماری.
4- تولید انواع درب و پنجره های آلومینیوم ترمال برک ،غیر ترمال برک ،درب و پنجره های یو پی وی سی ، انواع توریهای رول شونده، پلیسه و ثابت، انواع شیشه های دو جداره، سکوریت،خم،لمینیت، سند بلاست ، چاپ روی شیشه و… در این راستا مجموعه
ایده نما با بکارگیری پرسنل فنی و مجرب، علوم و فناوری روز دنیا، همکاری با شرکتهای معتبر بین المللی و سایر رشته های(مهندسی شهر سازی ، مکانیک، الکتریک، هوشمند سازی و…) همواره در جهت ارتقاء کیفیت خدمات و محصولات خود گام بر می دارد.

 

 

 

تیم ما

علی به آذین

مدیر دپارتمان معماری

در یک محیط در حال تحول پر سرعت، معماری به مثابه یک تیم ورزش می باشد. این فقط به معنی “تیم معماری” نیست، به معنی معماران و معماری به عنوان بخشی از یک تیم بسیار گسترده تر می باشد.
دپارتمان معماری ایده نما، با در نظرگیری تمامی مسائل مرتبط با نوع کاربری و نیاز پروژه ها در راستای خواسته های مشتریان، سعی بر پوشش تمامی نیازهای کارفرمایان خود دارد و اقدام به ارائه راه حل های مناسب برای رسیدن به کیفیت فضایی مطلوب نموده است. عملکرد فضاها متناسب با کاربریشان، متفاوت می باشد. از این رو، متناسب با ماهیت وجودی هر طرح، انتخاب رویکردی مناسب می تواند راه حلی جهت ارتقاء کیفیت فضاهای انواع پروژه ها باشد. کارفرمایان علاقه مند به شرح کاملی از عملکرد و زیبایی شناسی ساختمانشان هستند وطراحی معماری باید همکاری هماهنگ میان سایر رشته ها برای ایجاد یک فضای عملکردی خاص داشته باشد. ما به عنوان معمار، آموزش دیده ایم تا فراتر از الزامات فنی نگاه کرده و عناصر زیبایی شناسی و انسانی همه فضاها را در نظر بگیریم. تلاش ما اینست تا با ترکیب عملکرد ,ملاحظات زیبایی شناسی، به خواسته های مطلوب برسیم و در این راستا بیشتر در مورد کاربران ، نیازهای آنها و تعامل بین سیستم ها تمرکز داریم. تجربه نشان می دهد که فن آوری های جدید به یک بخش اساسی از طراحی معماری تبدیل شده اند و امکان سنجی، برنامه ریزی، مشاوره، انتخاب سیستم ها و متریال های مناسب، و ارائه شیوه مناسب طراحی همراه با دید اجرائی کامل و نظارت بر اجرا، امکان رسیدن به نتیجه مطلوب نهایی را فراهم می سازد.

Email : a.behazin@idehnama.com

فرزانه غیاثی

مدیر دپارتمان فروش

از دیدگاه ایده نما فروش صرفا ارائه محصول و موفقیت در جهت اخذ نتیجه مالی نمی باشد، بلکه آغاز ارتباطی موفق و متقابل می باشد.
مجموعه ایده نما با انگیزه فروش موفق، زمان زیادی را در جهت مطالعه، برنامه ریزی و تحلیل و بررسی کیفیت کالا و خدمات خود صرف می کند. بر اساس علوم روانشناسی فروش، مشتریان در اکثر موارد ترس از اشتباه در انتخاب محصول و نا کار آمد بودن گروه تامین کننده آن محصول را دارند. برای ایجاد حس اعتماد، رضایتمندی و حفظ ارتباط در سالیان متمادی، فروش بر پایه مشاوره بسیار ضروری است. هر چه اطلاعات در مورد خدمات و محصولات کامل تر ارائه گردد درصد اشتباه در انتخاب پائین تر می آید و در پی آن احساس رضایتمندی، حفظ و تداوم ارتباط بالاتر می رود.
برای فروش در زمینه محصولات ساختمانی و دستیابی به اجراء یک طرح معماری، مشاوره در جهت شناخت نقش متریال های ساختمانی، عملکرد آنها در فضاهای مختلف، ارائه اطلاعات کامل از مواد اولیه تشکیل دهنده محصول، ارائه جزئیات اجرائی، محدودیت های پیش رو در بکار گیری محصول و مواردی از این قبیل و همچنین خدمات پس از فروش و گارانتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.امیدواریم با رعایت اصول و اخلاق، مشاور مورد اطمینان شما باشیم.

Email : f.ghiasi@idehnama.com

احمد غیاثی

مدیر دپارتمان بازرگانی

ایده نما در جهت داد و ستد کالا ها و خدمات خود در دو بخش بازرگانی داخلی ( بخش فروش) و بازرگانی خارجی فعالیت می نماید.
از دیدگاه بخش بازرگانی خارجی، برای ارائه خدمات و محصولات مناسب، تخصیص زمان و بودجه در جهت تحقیقات، به روز رسانی اطلاعات و دستیابی به بازار های جهانی ، امری ضروری می باشد. پر واضح است عملکرد بخش بازرگانی خارجی بعنوان تامین کننده اطلاعات، علوم و فن آوری روز دنیا، ماشین آلات و مواد اولیه بخش تولید و محصولات بخش فروش، نقش بسزایی در عملکرد بخش های دیگر دارد. امید واریم با استفاده از تخصص کارشناسان این بخش شاهد موفقیت روز افزون در عرصه بین المللی باشیم.

Email : a.ghiasi@idehnama.com.com

امیر حسین غیاثی

مدیر دپارتمان تولید

سیاست کلی فعالیت های ایده نما بر پایه عناصر اصلی نظام اقتصادی (تولید، توضیع، مصرف) می باشد. از دیدگاه ایده نما تولید صرفا ایجاد حد اکثری سود نمی باشد بلکه انگیزه تولید می بایست در جهت منافع جامعه و تولید کننده باشد. از این رو ایده نما با بهره گیری صحیح و بهینه از امکانات  و  در نظرگرفتن زمینه های مورد نیاز جامعه، اقدام به درهم آمیختن اجزاء گوناگون شامل: سرمایه، تکنولوژی روز دنیا،  برنامه ریزی، ایجاد نظم و تدبیر و بکار گیری مهارت و تخصص نیروی انسانی نموده است. امید است با مراقبت و هدایت بخش تولید شاهد ایجاد ارزش ها و ظرفیت های جدید و قابل استفاده و همچنین دستیابی به کیفیت روز افزون، سرعت هر چه بیشتر در ارائه خدمات و تنوع محصولات تولیدی باشیم.

Email : a.h.ghiasi@idehnama.com

محمد رضا اسدی

مدیر دپارتمان اجرا

از دیدگاه ایده نما عملیات اجرائی صرفا به مصرف رساندن مصالح نمی باشد. بلکه اعمال سلیقه در چگونگی قرار دادن مصالح در کنار یکدیگر و انتخاب روشهای اجرائی مناسب می باشد، در واقع عملیات اجرائی،مکمل اندیشه معمار است و برای دستیابی به کیفیت اجرائی: بکار گیری علوم مرتبط با هر بخش اجرائی،نیرو های اجرائی متخصص و استفاده از ابزار آلات متناسب ضروری می باشد.امیدواریم با رعایت اصول اجرائی،مجری  پروژه های ساختمانی شما باشیم.

Email : m.asadi@idehnama.com

همکاران ما در خارج از کشور

کشور

+0
newyork@idehnama.com
713 Dibbert Bridge

کشور

+0
newyork@idehnama.com
713 Dibbert Bridge

کشور

+0
newyork@idehnama.com
713 Dibbert Bridge

کشور

+0
newyork@idehnama.com
713 Dibbert Bridge

کشور

+0
newyork@idehnama.com
713 Dibbert Bridge

کشور

+0
newyork@idehnama.com
713 Dibbert Bridge

کشور

+0
newyork@idehnama.com
713 Dibbert Bridge

کشور

+0
newyork@idehnama.com
713 Dibbert Bridge

ارتباط با ما